O Klubie - Strona Klubu Viet Vo Dao Grajewo

Menu główne:

O Klubie

Klub powsatał w grudniu 2013 roku z inicjatywy Instruktora Radosława Milewskiego dzięki współpracy z Jednostką Strzelecką 1011-Grajewo i jest pierwszym Klubem Viet Vo Dao w woj. Podlaskim. Pierwotnie zajęcia prowadzone były w  starej sali gimnastycznej Zespołu Szkół Nr 2 im. 9. Pułku Strzelców Konnych w Grajewie. W lutym 2014 roku Klub otrzymał nazwę ,,SÓI ĐEN" - CZARNY WILK. 31.07.2014 najbardziej wytrwali Vo Shin zdali egzamin na swoje pierwsze stopnie (0 Cap) i  są to pierwsze stopnie uczniowskie zdobyte w naszym Klubie. Od 2015 roku zajęcia prowadzone są w Zespole Szkół Miejskich nr 2 w Grajewie. Klub jest integralną częścią ogólnopolskiej organizacji Viet Vo Dao działającej pod kierunkiem V.S. Ryszarda Jóźwiaka - prekursora Viet Vo Dao w Polsce i posiada jego zgodę na działalność. Treningi Viet Vo Dao prowadzone są w oparciu o program techniczny Viet Vo Dao Polska i otwarte są dla wszystkich chętnych.